شبکه های اجتماعی
رایمن رادیاتور | اندازه مصرفی رادیاتور های قرنیزی
7879
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-7879,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

اندازه مصرفی رادیاتور های قرنیزی

  |   دسته‌بندی نشده   |   بدون دیدگاه

امروز می خواهیم به نکات ریزی فنی درمورد رادیاتور قرنیزی بپردازیم و قیمت محاسبه شده این وسیله را برای شما در بازار و چگونگی محاسبه شده را برای شما مطرح کنیم. اولین نکته که باید دانست برای محاسبه قیمت تمام شده رادیاتورهای قرنیزی پارامترهایی مانند تعداد زاویه های دیوارها و موقعیت ساختمان الزامی است.رادیاتورهای قرنیزی در اندازه ها و اشکال متفاوتی تولید و عرضه می شود که ضرایب حرارتی آنها و گرمایشی که توسط این نوع قرنیزها تولید می شود بسته به اندازه و ارتفاع سطح تبادل انرژی رادیاتورها به محیط، متغیر است.

رادیاتورهای قرنیزی برای تامین گرمایش سازه ها  درمناطق سردسیر نیز قابل استفاده می باشد.نمونه دوم این نوع قرنیزهای حرارتی، نام گرفته و ارتفاع آن 13 سانتی متر می باشد. گرمایشی که رادیاتور از خود پخش می کند برابر با 174 کیلو کالری بر متر طول می باشد و جهت استفاده در واحدهای میانی ساختمانها بسیار خوب جواب پس داده است.این انتخاب باید براساس ابعاد ساختمان صورت گیرد.
از طرف دیگر ارزیابی موقعیت ساختمان و قرارگیری آن در طبقات و مجاورت با ساختمانهای اطراف، از لحاظ باز و بسته بودن دیوارها و ارتباط از طرفین به هوای آزاد می باشد.

می توان گفت که قیمت این نوع رادیاتورهای گرمایشی از رادیاتورهای دیواری که در بازار متداول تر است، کمتر نیز خواهد شد. قیمت اجرای تمام شده سیستم های نوین گرمایشی رادیاتور قرنیزی می بایستی متراژ مورد نیاز رادیاتور گرمایشی محاسبه شود و هزینه اتصالات ابتدایی و کنج دیوارها و انتهای مسیر را به قیمت آنها اضافه نمود.

در آخر باید گفت برای ساختمان های تازه ساز که بحث عایق های حرارتی را رعایت می کنند، به ازای هر متر مربع از ساختمان باید تقریبا نیم متر از رادیاتورهای گرمایشی قرنیزی استفاده و نصب شود تا گرمای ایده آل برای آن ساختمان را تامین کند و در ساختمان های قدیمی تر این نسبت بیشتر در نظر گرفته شود تا به میزان پرت انرژی این ساختمان ها غلبه کرده و گرمایش ساختمان در فصل سرما دچار مشکل نگردد.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه